kapitán vašeho růstu

Vyvedu vás z každé bouře

Roky praktických zkušeností z vlastního podnikání
i finančního světa ve vašich službách. Aktivně
a zodpovědně vás provedu neznámými vodami.

Main banner
 
Main banner

Vyvedu vás z každé bouře

Roky praktických zkušeností z vlastního podnikání i finančního světa ve vašich službách. Aktivně a zodpovědně vás provedu neznámými vodami.

Jsem Jarek Kala — dělám věci naplno už 20 let. Můj záběr je široký. Dává mi to nadhled a sílu řídit složité věci. A hlavně, díky porozumění mnoha oblastem, dokážu pomoci i vám. Rád budu kapitánem vašich financí, koučem manažerů i kapitánem plachetnice na které stmelíme váš tým.

 

A co vy — nepotřebujete pomocnou ruku?

Ochrana osobních údajů na webové stránce www.jarekkala.cz

Společnost Fair Consulting s.r.o. (dále jen „společnost Fair Consulting“) si při zpracování osobních údajů velmi zakládá na ochraně soukromí svých uživatelů a zohledňuje ji při všech obchodních procesech. V tomto dokumentu naleznete informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme zejména o našich zákaznících a uživatelích našeho webu, zda údaje zpracováváme na základě souhlasu nebo na základě jiného právního důvodu, k jakým účelům je používáme, komu je můžeme předávat a jaká máte v souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů práva.

 Jaké osobní údaje zpracováváme?

Když používáte naše služby, sbíráme různé typy údajů, jako jsou vaše uživatelské jméno a heslo, vaše kontakty a další nastavení. Sledujeme, jaké produkty si prohlížíte na našem webu a z jakého zařízení, jaké z našich nabídek zaslaných e-mailem vás zaujaly a odvozujeme z toho další údaje o vás, abychom vám zobrazili nabídky na míru a v budoucnu mohli náš web dále zlepšovat. Pokud u nás nakoupíte, nebo si vytvoříte účet, pracujeme také se jménem a příjmením, vašimi objednávkami a údaji, které si nastavíte ve svém účtu.

Zpracováváme následující osobní údaje:

  1. identifikační údaje, kterými se rozumí zejména jméno a příjmení;
  2. kontaktní údaje, jimiž se rozumí osobní údaje, které nám umožňují kontakt s vámi, zejména e-mailová adresa, telefonní číslo;
  3. vaše nastavení, kterými se rozumí údaje ve vašem účtu, zejména uložené adresy a profily, nastavení newsletterů, členství ve věrnostních programech, nákupní seznamy, sledované produkty (tzv. hlídací psi), vaše hodnocení produktů a služeb a vyplněné dotazníky;
  4. údaje o vašem chování na webu, včetně případů, kdy jej prohlížíte přes naši mobilní aplikaci, zejména zboží a služby, které si zobrazujete, odkazy, na které klikáte, způsob pohybu po našem webu a posouvání obrazovky a také údaje o zařízení, ze kterého si náš web prohlížíte, jako je IP adresa a z ní odvozená poloha, identifikace zařízení, jeho technické parametry jako operační systém a jeho verze, rozlišení obrazovky, použitý prohlížeč a jeho verze a také údaje získané ze souborů cookie a obdobných technologií pro identifikaci zařízení;
  5. údaje o vašem chování při čtení zpráv, které vám zasíláme, zejména časy otevření zpráv a také údaje o zařízení, na kterém zprávy čtete, jako je IP adresa a z ní odvozená poloha, identifikace zařízení, jeho technické parametry jako operační systém a jeho verze, rozlišení obrazovky, použitý prohlížeč a jeho verze;
  6. odvozené údaje, kterými se rozumí osobní údaje odvozené z vašeho nastavení, údajů o zboží a službách, které si u nás nakoupíte, údajů o vašem chování na webu a údajů o vašem chování při čtení e-mailů, které vám zasíláme; zejména se jedná o údaje o vašem pohlaví, věku, finanční situaci, nákupním chování a vztahu k různému zboží a službám;
  7. údaje související s využitím call centra nebo návštěvou prodejny, kterými jsou zejména záznamy telefonních hovorů s call centrem, identifikace zpráv, které nám zasíláte, vč. identifikátorů, jako jsou IP adresy, a nahrávky z kamerových systémů na prodejnách.

 

JAREK POPRVÉ

Vizionář talentů

talenty1
talenty2

Talenty pro vaši firmu hrají zcela zásadní roli

Gallup v roce 2015 na toto téma provedl studii dopadu práce se silnými stránkami na výsledky firem. Otestoval 1,2 milionu zaměstnanců, 49 tisíc týmů ve 45 zemích.

 
10-19%
NÁRŮST PRODEJŮ
14-29%
NÁRŮST ZISKU
6-72%
POKLES FLUKTUACE
9-15%
NÁRŮST ANGAŽOVANOSTI
ZAMĚSTNANCŮ
3-7%
NÁRŮST ANGAŽOVANOSTI
ZÁKAZNÍKŮ
10-19%
POKLES BEZPEČNOSTNÍCH
INCIDENTŮ
   
 
10-19%
NÁRŮST PRODEJŮ
14-29%
NÁRŮST ZISKU
6-72%
POKLES FLUKTUACE
9-15%
NÁRŮST ANGAŽOVANOSTI
ZAMĚSTNANCŮ
3-7%
NÁRŮST ANGAŽOVANOSTI
ZÁKAZNÍKŮ
10-19%
POKLES BEZPEČNOSTNÍCH
INCIDENTŮ
 
 

TALENTY PRO

Využívám metodiku CliftonStrengths od společnosti Gallup

Bohužel jsme vychovávání v systému kde nás nutí pracovat na našich slabých stránkách. Už když jsme přinesli ze školy špatnou známku, nám rodiče kladli na srdce abychom si ji za každou cenu zlepšil a tím

nás vlastně nutili pracovat na věcech které nám vlastně nejdou. Kdybychom však tu stejnou míru energie investovali do našeho talentu, tak vynikneme v oblasti, která nás baví.

Využívám metodiku CliftonStrengths od společnosti Gallup

Bohužel jsme vychovávání v systému kde nás nutí pracovat na našich slabých stránkách. Už když jsme přinesli ze školy špatnou známku, nám rodiče kladli na srdce abychom si ji za každou cenu zlepšil a tím

nás vlastně nutili pracovat na věcech které nám vlastně nejdou. Kdybychom však tu stejnou míru energie investovali do našeho talentu, tak vynikneme v oblasti, která nás baví

Bohužel jsme vychovávání v systému kde nás nutí pracovat na našich slabých stránkách. Už když jsme přinesli ze školy špatnou známku, nám rodiče kladli na srdce abychom si ji za každou cenu zlepšil a tím nás vlastně nutili pracovat na věcech které nám vlastně nejdou. Kdybychom však tu stejnou míru energie investovali do našeho talentu, tak vynikneme v oblasti, která nás baví

JAREK PODRUHÉ

Kamarád jednatele

Při řízení firmy už nebudete sami.
Být supermanem, abyste všechny disciplíny zvládli, není zdravé ani udržitelné.

FINANCE PRO JEDNATELE

Jednatelé mají specifické finanční potřeby, ukážu vám na co si dát pozor a jakou šanci
nepropásnout.

EU FONDY

Pomůže vám profesionální společnost, která má 100% úspěšnosti při podání projektu.

DANĚ A PRÁVO

Spolupracující právní kancelář je zaměřena na jednatele společnosti a právní vztahy malých a středních firem.

kamarad

TRANSFORMACE FIRMY

Zejména v těchto těžkých dobách je potřeba umět pružně reagovat na nové trendy. Provedeme vás transformací pokud bude potřeba.

TALENT MANAGEMENT

Ve spolupráci se společností Inpram, vás naučíme jak pracovat na svých silných stránkách

AKCELERACE OBCHODNÍHO TÝMU

Už 15 let trénuji a vychovávám obchodníky, každý může být obchodníkem, každý však po svém. Ukážu vám jak dělat obchod využitím vašich silných stránek.

 

JAREK POTŘETÍ

Rádce ve financích

Až budete financím rozumět a vědět co děláte, přestanete se strachovat o peníze.

Zástupce kupujícího

Při koupi nemovitosti jsem jediným objektivním obchodníkem, který stojí na straně kupujícího proti realitnímu makléři.

Správa jmění

Není to úplně běžné, ale budu vaším správcem rodinných financí. Postarám se vám o férové podmínky a o skutečnou ochranu rizik. Jde o dlouhodobý vztah.

Vyděláváte dobré peníze. Není důvod, proč by na konci každého měsíce měly udělat prostě „puf.“

PRACUJU I ŽIJU NAPLNO

Jsem renezanční člověk

Všechno mě zajímá. — Práce mi dělá radost při objevování s vámi i pro vás.
A nadto ještě dělám aktivity, které s obživou nesouvisí, ale ukrutně mě baví. Zajímají mě jednoduše lidé, jejich radosti, chutě, zážitky a sny.

Rumový ambasador

Mým koníčkem jsou degustace rumů. Provedu vás historií, způsobem výroby i tím jak a s čím jej pít. Provádíme degustace i na firemních večírcích nebo rodinných oslavách.

Lodní kapitán

Rádi byste si užili týden pod plnými plachtami? Naučím vás ovládat plachetnici a ukážu nejhezčí destinace v Chorvatsku, které bez lodě nenavštívíte.

Jarkův lesní bar

V květnu roku 2018 jsem se rozhodl zakopat v lese bednu plnou chladivých neřestí, nápad se tak zalíbil, že dnes už má Lesní Bar u Jarka více než 2000 fanoušků a jejich počet stále roste.

Půjčovna elektrokol

Do lesního baru je to pěkný kousek do kopce, pokud ale máte zdravotní problémy nebo chcete vzít na výlet starší rodiče, tak si půjčte ekolo a výlet si užijete.

ŽELÍZKA V OHNI

Partner v Limit Yacht

jachta

Se společností Limit Yacht vám pomůžeme naplánovat a zrealizovat týmbuilding na moři pro váš tým, regatu pro vaši firmu nebo jen dovolenou pro vaši rodinu.

Obchodní ředitel v Inpram

inpram

Inpram je má brána do světa talentů a práce se silnými stránkami. Tato práce mě provází už 10 let a baví mě mluvit s lidmi o tom co jim jde a co je baví. Vždy mě až zarazí jaký dopad talent management má pro pohodu a prosperitu firmy.

Majitel Fair Consulting

fairc

Fair Consulting je realizační sro, které fakticky zřizuje všechny služby pouze kromě finanční.

E-shop Ušlechtilé neřesti

inpram

Ušlechtilé neřesti spojují to, po čem muži touží. Chcete si koupit rum, dát si k němu dobrý doutník a nebo jen kávu z prémiové pražírny?

Ohlasy klientů

ADRESA

Rousínov u Brna

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

 

Pojďme se bavit

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti. Používáním webu s tím souhlasíte.